0
0

انتشار رسمی

507 بازدید

انتشار رسمی وب سایت فرهنگی آموزشی ، فروشگاهی کدنا

بعد از مدت ها بلاخره تیم کدنا ، وب سایت آموزشی فرهنگی و فروشگاهی خود را راه اندازی کردند که در راستای تکونولوژی همراه با فرزندان زمین قدم بردارد و به آنها یاری برساند.
این پست شروع فعالیت و انتشار رسمی کدنا و چکیده ای از اونو به اشتراک با شما میزاره .
امیدوارم شما هم همراه ما در این مسیر بیاید و همکاری کنید و متقابلا هردو ما و به پله های موفقیت و پیشرفت برسیم.

 

👇پس بیاید این پایین داستان کوچیک کدنارو ببینید👇

خب خب خب ….شاید براتون سوال شده که حالا چرا اسم کدنا؟

 

(من امیرحسین بهرامی هستم ،مدیر – و موسس کدنا)

داستان کدنایی ما از اونجایی شروع شد که من بعد از گذراندن پکیج های طراحی وب و انجام پروژه های مفید برای دیگران به این نتیجه رسیدم خب حالا که چی؟ چرا اصلا خودت وب سایت نداری؟🤦🏻‍♂️😂 و این شد جرقه ای برای شروع یه کار برای خودمون.

توی این راه نسبتا هموار یا کمی ناهموار ، مواردی بود که باید بررسی میشد تا یه وب سایت عالی بشه :

 

اولین مورد انتخواب یه اسم خوب بود : 

حدودا بخوام بهتون بگم برای ثبت این اسم ( کدنا ) شاید چند ماه فکر شد 😪 از کدک بگیر تا بارکد یا اسم های همچنینی که مرتبط با کد نویسی و برنامه نویسی باشه و در عین حال که یه اسم پر مفهوم باشه ، نباید یه اسم بدون قوائد و بی ربط به موضوع ما هم بود و آخرین گزینه مهم کسی ثبتش نکرده باشه از قبل.

 

مورد بعدی انتخواب ما هدف کار بود :

اینکه اصلا هدف ما از این وب سایت چیه؟ مزیت ما میتونه نسبت به رقبا چی باشه؟ حالا من بیشتر توی ایسنتاگرام مواردی رو میدیدم که مثلا طرف بهترین طرح فتوشاپی رو میزد یا بهترین نقاش یا برنامه نویس بود ، اما اونقدر شناخته شده نبود .خب اینم شد یکی از اهداف مهم ما که این افرادو در راستای یه تیم ساماندهی بدیم😲🙃

بعد از همه اینا و سر و سامون دادنشون بلاخره رفتیم سراغ طراحی و راه اندازی وب سایت. طولی نکشید که توی کمترین زمان طراحی تموم شد و وب سایت راه اندازی شد و آماده برای سرویس به کاربران.🎇✨

توی قسمت طراحی و انتشار نهایی ، یکی دیگه از مهم ترین گزینه ها لوگو و کاراکتر وب سایت بودش . تو این قسمت خیلی اذیت شدیم ، چون ما دوتا طراح دور و نزدیک داشتم .

طراح دور ما ( یه شهر دیگه )  بودش با چند صد کلومتر فاصله ☹ و نمیشد جلسات حضوری زیادی برگزار کنیم و طراح دوم که شهر خودمون بود هم زیاد دل به کار نمیداد و کارو به امروز و فردا مینداختش که بعدا به مرور حذف شد از تیم.
بعد از طراحی وب سایت خب یکی از قسمت ها لوگو مونده بودش و در همین حین من پیج اینیستاگرامی کدنا رو هم راه اندازیش کردم و دوباره اونجا برای پست ها به مشکل طراحی خوردم .  مشکل مشکل مشکل 😣

همونجا یه جرقه ای شد برای شروع و طراحی توسط خودم که فتوشاپمو حرفه ای کنم….یه طراح وب سایت باید قطئا فتوشاپ حرفه ای هم بلد باشه و این شروعی برای طراحی لوگو توسط خودم شدکه بعضی از مواردو طراحی شده پست این پایین میتونید ببینید.

 

و در آخر لوگوی سایت با کاراکتر به صورت یه ربات هستش طراحی شد

ما در این وب سایت پایه و اساس را بر  این نهادیم که موارد و آموزش هایی که بلدیم رو انتشار بدیم تا دیگران هم یاد بگیرن و در قسمت فروشگاه قالب و کتاب و دیگر موارد را برای ارتقای علمی قرار میدیم و در آخر دوره های آموزشی در شاخه مختلف را هم در پوشش کار قرار دادیم.
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://codena.ir/?p=2129
اشتراک گذاری:
امیرحسین بهرامی وبسایت شخصی
امیرحسین بهرامی هستم ، مدیر و و موسس تیم کدنا و همینطور برنامه نویس و تولید محتوا خوشحال وب 🙄🙃
مطالب بیشتر
برچسب ها:
5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها