0
0

درباره ما

درباره کدنا

وب سایت کــــُدِنـــا در زمینه های فرهنگی ، آموزشی و فروشگاهی فعالیت کاری خود را شروع کرده و همواره از بهترین محصولات مجازی – دانلودی و دوره های آموزشی تهیه شده توسط بهترین اساتید استفاده میکند.

از این رو ، در این کانون آموزشی به همگی فرزندان *زمین* کمک میکنیم که با یکدیگر در مسیر پیش رو ، ترقی و رشد کرده و پله های یادگیری و پیشرفت را همواره با ما طی نمایند.

مراحل آغاز به کار و رشد

درباره کدنا اینگونه میتوانیم بگوییم که گروه کوچکی از طراحان و برنامه نویسان و اساتید دور هم جمع شده اند تا نیاز دیگران را میسر سازند و همینطور متقابلا آنها نیاز های ما را.

در صفحه درباره ما میتوانید اطلاعاتی جزئی از موارد را مطالعه کنید و همینطور میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

تلگراماینیستاگراموب سایتتماس با مافیسبوک واتساپ

ما در وب سایت کدنا از بهترین و مجرب ترین اساتید دانشگاهی و علمی استفاده میکنیم و این نوید را به شما میدهیم که در پایان دوره شما هم یکی از بهترین ها شوید.

در پایان همه دوره های آموزش وب سایت کدنا ، یک مدرک مجازی برا شما صادر میشود که تصدیق میکند شما چند ساعت و چه دوره ای و با چه نمره ای را در این وب سایت را با موفقیت گزرانده اید.

افزایش فروش محصولات مجازی و دانلودی

بالا رفتن تعداد دانشجویان

آموزش به دانشجویان توسط مجرب ترین اساتید و بهترین خروجی آخر دوره و معرفی به بهترین شرکت ها که این یک اشتغال زایی غیر حضوری محسوب شده و مفید بوده ، هم برای  دانشجویان و هم ما.

همچنین با محصولاتی مثل قالب های وب سایت که ما ارائه دادیم و مشتریان از ما خریداری کردند ، باعث راه اندازی وب سایت بسیاری از کسب و کار های نوپا شده ایم.

نظرات دانشجویان و مشتریان